Kariera u Jokera

Czy nauczanie języka angielskiego to Twoja pasja i sposób na życie?
Ciągle szukasz nowych rozwiązań i narzędzi?
Praca w szkole języka angielskiego JOKER i metoda Teddy Eddie jest dla Ciebie!

Poszukujemy ludzi, dla których nauka języka jest nie tylko zawodem, ale przede wszystkim prawdziwą pasją, którą mogą się podzielić z ciekawymi świata maluchami.
Co roku wdrażamy do tej metody wielu nowych lektorów, a Ty możesz stać się jednym z nich!

1. Koniec z czasochłonnym przygotowywaniem lekcji! Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w naszych materiałach.
2. Sprawnie przygotuj się do lekcji! Prowadź ciekawe zajęcia korzystając z naszych bogatych materiałów, a wolne chwile spędzaj tak jak lubisz!
3. Ciekawe zajęcia w mgnieniu oka? Nasze bogate materiały edukacyjne czekają na lektorów! Ciesz się swoją pracą każdego dnia!

Co więcej, czeka Cię zróżnicowana ścieżka kariery.
Jako początkujący lektor możesz liczyć na porady Opiekuna Metody, a po opanowaniu metodyki możesz sam awansować na takie stanowisko!

Poza kursami Teddy Eddie poszukujemy Lektorów do prowadzenia innych grup wiekowych, opartych na wysokich standardach szkoły.

Gotowy na podjęcie wyzwania z Teddy Eddie i szkoły JOKER?
Wypełnij poniższy formularz i dołącz do naszej drużyny!

Image
Image
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Image

Ścieżka kariery lektora

1. Rozwijaj swoją karierę, korzystaj ze wsparcia doświadczonych kolegów i dodatkowych możliwości zarobku w oparciu o nasz 3 szczeblowy system awansu.
2. Szukasz nowych perspektyw? Nasza ścieżka kariery zapewnia wsparcie merytoryczne, możliwość pracy zdalnej i dodatkowych zarobków oraz systematyczny rozwój zawodowy. Dołącz do lektorów Teddy Eddie!