Cambridge English Qualifications

Image
Image

Egzaminy z angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Placówka posiada status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge English Qualifications i jest partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277 -> sprawdź: www.clancity.pl  

Cambridge English Qualifications to egzaminy Cambridge English, dzięki którym nauczysz się angielskiego lepiej i bardziej efektywnie.

Myślisz o studiach za granicą, a może o dobrej pracy w międzynarodowej firmie? Łatwiej osiągniesz swój cel z certyfikatem Cambridge English.

Rozpocznij swoją

Podróż językową

Cambridge English Qualifications pozwalają uczyć (się) (uczniów) angielskiego bardziej efektywnie. Krok po kroku, wyznaczają jasny i możliwy do osiągnięcia cel językowy. Tworzymy testy dla dzieci oraz egzaminy dla nastolatków, studentów i dorosłych w języku ogólnym i biznesowym. Szkoła (językowa), która oferuje przygotowania do testów i egzaminów Cambridge English może uzyskać status Preparation Centre.
Image

RODZICE I DZIECI

Image
Bezpłatne materiały, ćwiczenia i gry dla dzieci, porady oraz newsletter dla rodziców - sprawdź z dzieckiem, ile potrafi i jak Twoje dziecko może zdobyć swój pierwszy międzynarodowy certyfikat językowy. Wspólna nauka angielskiego poprzez przygotowania do testów Cambridge English dla najmłodszych w oparciu o materiały Cambridge English dla dzieci i rodziców może być naprawdę fascynującą podróżą językową.

O wiele więcej niż egzamin

Image
Przygotowując się do egzaminu Cambridge English uczysz się praktycznego języka - przekonaj się, że z certyfikatem Cambridge English możesz osiągnąć więcej. Cambridge English Qualifications pozwalają nie tylko ocenić poziom zaawansowania znajomości języka i uzyskać znany na całym świecie certyfikat z angielskiego, ale również wyróżnić swoje CV i zdobyć wymarzoną pracę lub łatwiej dostać się na studia.

Znajdź egzamin odpowiedni dla siebie

Image
Rozwiąż szybki, darmowy test i dowiedz sie jaki jest Twój poziom angielskiego i która Cambridge English Qualification będzie dla Ciebie odpowiednia.
Bez względu na jakim jesteś poziomie, po rozwiązaniu testu otrzymasz wskazówki do dalszej nauki.

Zapisy - START!!!

Oficjalnie dzisiaj rozpoczynamy zapisy na nowy rok szkolny! Nasi nowi klienci mogą już odwiedzać nasze placówki, testować swój poziom językowy i wybierać dostępne miejsca w grupach. Miejsca na bezpłatne lekcje pokazowe rozchodzą się jak świeże bułeczki i tym samym wypełniają się nasze miejsca w grupach.

Ruszyły zapisy na nowy rok szkolny!

Podaj nam swój adres email - odpiszemy

Cambridge English Qualifications

Nasza placówka posiada status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge English Qualifications i jest partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277.

Image
Image