Miejsce na czasie - szkoła JOKER

 

Edukacja na każdym etapie

W szkole JOKER dbamy o to, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie – niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. Dzieci już od 2. roku życia mogą uczestniczyć w zajęciach w ramach kursów Teddy Eddie, które są specjalnie dostosowane do najmłodszych uczniów, pobudzając ich wyobraźnię i ciekawość świata. Dla nieco starszych dzieci, z klas 1-3 szkoły podstawowej, oferujemy kursy, które pomagają solidnie ugruntować podstawy języka angielskiego, a cała podstawówka i młodzież mogą kontynuować naukę, rozwijając umiejętności językowe na coraz wyższych poziomach.

welcome to joker 6

Międzynarodowe certyfikaty już 1 czerwca!

Nasza szkoła nie zwalnia tempa – już 1 czerwca br. nasza młodzież będzie miała możliwość zdobycia prestiżowych międzynarodowych certyfikatów Cambridge. Mowa tu o Young Learners Key A2, B2 First oraz C1 Advanced. To ogromna okazja dla każdego ucznia, aby potwierdzić swoje umiejętności na arenie międzynarodowej. Do naszej szkoły przyjedzie specjalna komisja z centralnego ośrodka egzaminacyjnego, co świadczy o wysokim standardzie naszego nauczania i zaufaniu, jakim obdarzają nas organizatorzy tych egzaminów.

Dołącz do nas!

Jeśli myślisz o edukacji językowej na najwyższym poziomie, nie zwlekaj! Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 rusza już niebawem. Szkoła JOKER to nie tylko nauka języka, ale także rozwijanie pasji, zdobywanie nowych umiejętności i przeżywanie niesamowitych przygód w międzynarodowym środowisku. To właśnie tutaj, na osiedlu Dąbrowa, serce Łodzi bije dla przyszłości naszych dzieci. Dołącz do naszej prestiżowej szkoły i daj swojemu dziecku najlepszy start w przyszłość!